Polityka prywatności

Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. przywiązuje szczególną wagę do prawa do prywatności wszystkich osób odwiedzających naszą stronę WWW.

Dane osobowe przekazane nam przez Państwa są przetwarzane przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. w Warszawie przy ulicy Pileckiego 65.

Dane osobowe Państwa jako użytkowników naszej strony WWW są gromadzone tylko w celu administrowania serwisem. Przechowujemy zapytania HTTP kierowane do naszego serwera. Dane te nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi naszą stronę WWW.

Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. przetwarza Państwa dane osobowe w celu nawiązania współpracy. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom.

Dane osobowe powierzone nam przez Państwa są chronione zgodnie z wymogami:

  • ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.),
  • ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204, z późn. zm.).

Mechanizm Cookies nie jest wykorzystywany do pozyskania informacji o użytkownikach naszego serwisu. Mechanizm ten stosujemy jedynie do zapamiętywania, na czas sesji, parametrów nawigacyjnych. Po zakończeniu sesji zapisane informacje są usuwane.

W naszym serwisie nie ma miejsca na treści, które są sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym.

Nasz serwis zawiera odnośniki do innych stron WWW. Nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności prezentowane na tych stronach. Prosimy aby po przejściu na inne strony zapoznać się z prezentowaną tam polityką prywatności.